بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > جزییات خدمت جدید بیمه پاسارگاد به مشتریان بانک پاسارگاد

جزییات خدمت جدید بیمه پاسارگاد به مشتریان بانک پاسارگاد

 

با هزینه بانک صورت گرفت
جزییات خدمت جدید بیمه پاسارگاد به مشتریان بانک پاسارگاد
بیمه پاسارگاد علاوه بر پوشش هزینه های بیمارستانی، حوادث و آتش سوزی منازل مسکونی در یک اقدام ابتکاری پوشش بیمه تکمیلی حادثه سپرده گذاران بانک پاسارگاد را به هزینه این بانک به سبد خدمات ارائه شده به مشتریان اضافه کرد.


بانک پاسارگاد با انگیزۀ پشتیبانی و حمایت از مشتریان خود با همکاری بیمه پاسارگاد ، بسته بیمه ای جامعی را متناسب با مبلغ و مدت سپرده آنان فراهم کرده است .

در این طرح جدید، تمامی سپرده گذاران حقیقی که دارای سپرده بلند مدت بیش از یکسال باشند از اول آبان ماه سال جاری تحت پوشش بیمه تکمیلی حادثه قرار دارند.

این بیمه نامه تمامی سپرده گذاران مشمول این طرح را از سال دوم سپرده گذاری و معادل مبلغ سپرده تا یک میلیارد ریال تحت پوشش خطر فوت به هر علت (اعم از طبیعی و یا حادثه) قرار داده است.

همچنین تمامی سپرده گذاران حقیقی دارای سپرده بلند مدت ، متناسب با مبلغ سپرده تا سقف 200 میلیون ریال از سال گذشته تحت پوشش بیمه درمان (هزینه های بستری شدن در بیمارستان و اعمال جراحی) قرار گرفته اند.

پیش از این بیمه پاسارگاد خدمات ممتاز دیگری را در قالب چهار طرح ویژه به سپرده گذاران با هزینه بانک پاسارگاد ارائه کرده است.

پوشش بیمه حادثه در طول شبانه روز و در تمامی نقاط جهان به میزان مبلغ سپرده و تا سقف یک میلیارد ریال، بیمه آتش‌سوزی منزل مسکونی سپرده گذاران به میزان 50 درصد مبلغ سپرده تا سقف 500 میلیون ریال و تخفیف ویژه بیمه بدنه اتومبیل سپرده گذاران از جمله امتیازاتی است که به تمامی‌ سپرده‌گذاران با هر نوع سپرده و موجودی ارائه شده است.

علاوه بر پوشش های فوق تمام تسهیلات گیرندگان از بانک پاسارگاد می توانند در مقابل خطرات فوت ناشی از حادثه یا بیماری به میزان اصل و سود تسهیلات و حداکثر تا مبلغ یک میلیارد ریال، با استفاده از تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد با هزینه شخصی تحت پوشش بیمه عمر مانده بدهکار قرار گیرند.

بدیهی است در صورت فوت تسهیلات گیرنده ، مانده بدهی وی از سوی شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت می‌شود و هیچ گونه تعهدی در قبال پرداخت بدهی متوجه وراث تسهیلات گیرنده نخواهد بود و تمامی وثایق و تضامین مربوطه آزاد خواهد شد.

بیمه پاسارگاد با آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی سپرده گذاران بانک پاسارگاد ، درصدد است در راستای تامین امنیت مالی و آرامش فکری آنان خدمات ویژه و قابل توجه ای را ارائه کند .

سپرده گذاران بانک پاسارگاد می توانند برای دریافت گواهی بیمه خود و کسب اطلاعات بیشتر به شعبه های افتتاح کننده سپرده خود مراجعه کنند.


( 5 Votes )

نظرات  

 
+5 #1 میثم ۱۳۹۱-۱۱-۰۳ ۱۶:۲۰
بسیار عالی ست حتما شرکت میکنم
نقل قول
 

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی