بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۹

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > پرداخت سود سهام بانک پاسارگاد

پرداخت سود سهام بانک پاسارگاد

پرداخت سود سهام بانک پاسارگاد

آگهی پرداخت سود سهام بانک پاسارگاد برای عملکرد سال مالی منتهی به 30/12/1391

افتخار دارد به آگاهی سهامداران محترم بانک پاسارگاد برساند به موجب تصویب مجمع عمومی عادی سالیانه که در تاریخ 17/04/1392 برگزار گردید، سود نقدی سال مالی منتهی به 30/12/1391، مبلغ 250ریال به ازای هر سهم تعیین گردید که به شرح ذیل قابل پرداخت می باشد :

الف – اشخاص حقیقی: سود نقدی سهام سهامداران گرامی حقیقی که در تاریخ 17/04/1392 سهامدار بانک بوده و دارای حساب نزد بانک پاسارگاد می باشند، در تاریخ 05/05/1392 به حساب آنها واریز خواهد شد.

آن دسته از سهامداران گرامی که فاقد حساب بانکی نزد این بانک می باشند، با توجه به تعداد سهام، در روزهای تعیین شده به شرح جدول زیر با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر (شناسنامه و کارت ملی) به یکی از شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه و با افتتاح حساب، نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام نمایند.
هم چنین سهامداران گرامی حقیقی که در تاریخ های مذکور موفق به مراجعه و دریافت سود نشوند، می توانند از تاریخ 27/05/1392 جهت دریافت سود سهام به شعبه های بانک پاسارگاد مراجعه نمایند.

ب- اشخاص حقوقی: سهامداران محترم حقوقی ا ز تاریخ 01/07/1392 با معرفی کتبی نماینده و اعلام شماره حساب نزد بانک پاسارگاد، به یکی از شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت سود سهام اقدام نمایند.

جهت دریافت فایل PDF اینجا کلیک کنید.

امور سهام بانک پاسارگاد


( 2 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی