بستن منو
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > قدر دانی رسول خادم از بانک پاسارگاد

قدر دانی رسول خادم از بانک پاسارگاد

قدر دانی رسول خادم از بانک پاسارگاد

بانک‌ پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود و حمایت از ورزش کشور، از قهرمانان تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی تجلیل کرد.

رسول خادم: جامعه کشتی همیشه قدردان بانک پاسارگاد خواهد بود

بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود و حمایت از ورزش کشور، از قهرمانان تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی تجلیل کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد،در این مراسم که در تاریخ 1 آبان 1392 و در محل هتل پارسیان آزادی برگزار شد، دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد ضمن تبریک به اعضای تیم ملی کشتی، خطاب به آنها گفت: کشتی ما آنچنان که باستانی است آنچنان هم معنوی است.شما دل مردم ایران را شاد کردید به گونه‌ای که رهبر معظم انقلاب هم به ستایش عملکرد شما پرداختند. شما بعد از بیش از 40 سال در خارج از خانه و با وجود موانع و مشکلات خارجی، پرچم ایران را به اهتزاز درآوردید.

مدیرعامل بانک پاسارگاد با اشاره به این نکته که پیشکسوتان کشتی، ذخایر نام آور کشور هستند و موی سپید و خاک بر روی صورت نشسته تشک، کسوت را مشخص می‌کند، ادامه داد: امروز کشتی، یکی از هویت های ملی ما است و در کنار ابعاد هویت ملی، یک مولفه تعیین‌کننده محسوب می‌شود. در تمام دنیا وقتی از ایران صحبت می‌کنند همه یاد کشتی ایرانی می‌افتند. کشتی، ورزشی ملی، عزیز و مقدس است و برای جوانان ما یک الگوی اخلاقی محسوب می‌شود.

وی با تأکید بر این نکته که بانک پاسارگاد در حمایت از تیم‌های کشتی، نقش اسپانسری نداشته و هیچ چشمداشتی هم مطرح نبوده‌است، گفت: ما فقط به حکم وظیفه ملی، این حمایت را انجام دادیم و به آن افتخار می‌کنیم اکنون هم خرسندیم که کشتی‌گیران دل مردم را شاد و افتخار، سربلندی و سرمایه اجتماعی کشور را تقویت کردند.

دکتر قاسمی اظهار داشت: چه افتخاری برای ما بالاتر از این است که از شما که سرمایه اجتماعی کشور را غنی می‌کنید و پرچم کشور ایران را برافراشته می‌کنید، حمایت کنیم.
وی همچنین انتخاب آقای رسول خادم را به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی هم به ایشان و هم به ورزش کشتی و همچنین  ملت ایران تبریک گفت و از ایشان به خاطر پذیرفتن این مسولیت خطیر و سنگین تشکر کرد.  

مدیرعامل بانک پاسارگاد با بیان این نکته که  این بانک می‌خواهد آزردگی‌های گذشته جامعه کشتی را جبران کند، تأکید کرد: ما حتی حاضریم قضای سال‌هایی را که بانک هنوز تأسیس نشده بود، در قبال کشتی، به جای بیاوریم و بعد از این هم در کنار کشتی ایران خواهیم بود و هر کاری از دست ما برآید برای حمایت از این ورزش انجام خواهیم داد.

در ادامه مراسم رسول‌نژاد، معاون وزات ورزش و جوانان هم در سخنانی از بانک پاسارگاد به عنوان حامی بزرگ ورزش کشور به ویژه کشتی نام برد و گفت: حمایت از ورزش نیاز به یک عزم جدی دارد و بانک پاسارگاد تاکنون حمایت‌های زیادی را از ورزش کشور انجام داده‌است که جای قدردانی دارد.

وی همچنین در ادامه از کلیه اعضای تیم ملی‌کشتی آزاد و فرنگی و همچنین مربیان و سرپرستان آنها که برای به دست‌آوردن این عنوان زحمات بسیار زیادی در طول اردوهای شبانه‌روزی کشیدند و باعث شادی دل همه ملت ایران شدند، تشکر کرد .

بر اساس این گزارش، در مراسم مذکور، بانک پاسارگاد به اعضای تیم های کشتی آزاد و فرنگی لوح سپاس، تندیس پاسارگاد و متناسب با رتبه کشتی گیران و مربیان تیم ها، از 15 هزار تا 150 هزار سهم به آنان اهدا کرد.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی