بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > جشنواره شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

جشنواره شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

جشنواره شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

جوایز ارزنده در انتظار دارندگان دستگاه های کارتخوان بانک پاسارگاد، جشنواره پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

به‌منظور تقدیر از استقبال هم میهنان گرامی، جشنواره پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک بانک‌پاسارگاد برگزار می‌شود.

به گزارش‌روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، در این جشنواره که از دی‌ماه سال جاری تا اردیبهشت  سال 1393، به مدت 5 ماه برگزار می‌شود، به صدها پذیرنده فعال، بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش بصورت ماهانه، جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه اهدا خواهد شد.

بر اساس این خبر، دارندگان دستگاه‌های کارتخوان شرکت پرداخت‌الکترونیک بانک‌پاسارگاد به ازای هر تراکنش خرید بیش از 200.000 ریال یک امتیاز و همچنین به ازای هر 10.000.000 ریال از مجموع مبالغ تراکنش ماهانه نیز یک امتیاز دریافت کرده و با حداقل 30 امتیاز، ضمن شرکت در قرعه‌کشی ماهانه، به قید قرعه از جوایز نفیسی از قبیل  ال‌ای‌دی 50 اینچ، اعتبار خرید لوازم‌خانگی، تبلت، نیم‌سکه بهارآزادی، کمک هزینه سفر به کیش و کارت هدیه بهره‌مند می‌شوند.

لازم به ذکر است به ازای هر 30 امتیاز نیز یک شانس حضور اضافه در قرعه‌کشی درنظر گرفته خواهدشد. همچنین در پایان مدت جشنواره، از طریق قرعه‌کشی مجدد، برای پذیرندگان برگزیده که بهترین عملکرد را در طول دوره مذکور داشته‌اند، تور سفر به خارج از کشور در نظر گرفته ‌شده‌است.

هم‌میهنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز ارتباط با مشتریان شرکت پرداخت الکترونیک بانک‌ پاسارگاد به شماره 23505  تماس حاصل کرده و یا به وب سایت شرکت به آدرس www.pep.co.ir مراجعه کنند.

جشنواره شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی