بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > هوای پاک و بانک پاسارگاد

هوای پاک و بانک پاسارگاد

هوای پاک و بانک پاسارگاد

به مناسبت هفته هوای پاک کلیه خودروهای بانک پاسارکاد معاینه فنی شدند

بانک پاسارگاد، در هفته پاک و در راستای حفاظت از محیط زیست، فعالیت‌های موثری را به‌عنوان یک بانک سبز،  انجام می‌دهد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاورمدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک پاسارگاد ضمن اعلام این خبر گفت: بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، به عنوان یک بانک سبز و با توجه به نزدیکی به هفته "هوای پاک" فعالیت‌های متنوعی برای حفاظت از محیط‌زیست انجام می‌دهد.
وی ادامه داد: از جمله این اقدامات می‌توان به حضور بانکداران در طبیعت و کوه و جمع‌آوری زباله‌ها، درختکاری در فضای عمومی، اطلاع‌رسانی در خصوص این هفته به همکاران و درج شعار "برای هوای پاک منتظر باران نباشیم" در پورتال داخلی، ترویج استفاده از وسائط حمل‌ونقل عمومی، پخش تیزر‌های مرتبط و اطلاع‌رسانی از تلویزیون و شبکه سیمای پاسارگاد( شبکه کابلی داخل شعبه‌ها)، اطلاع‌رسانی از طریق وب‌سایت بانک، دستگاه‌های خودپرداز، رسید‌های دستگاه‌های کارت‌‌خوان و خودپرداز، همچنین ارسال پیامک و اطلاع‌رسانی برای مشتریان اشاره کرد.
رفیعی تصریح کرد: در بانک‌پاسارگاد، به منظور حفاظت از محیط‌زیست، کلیه خودروهای اداری، تا آغاز هفته‌ پاک برگه‌ معاینه فنی دریافت خواهندکرد.

مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد در پایان تصریح کرد: بانک‌پاسارگاد به عنوان بانکی سبز، توجه ویژه‌ای به حفظ محیط‌زیست و فرهنگ‌سازی در این خصوص داشته و آن را به عنوان یکی از مسئولیت‌های خطیر خود قلمداد می‌کند.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی