بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۹

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > دریافت استاندارد ایزو بانک پاسارگاد

دریافت استاندارد ایزو بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد موفق به دریافت استاندارد ISO 10004:2012 گواه توجه ویژه بانک پاسارگاد به مشتریان شد.

دریافت استاندارد ISO 10004:2012 در زمینه سنجش رضایتمندی مشتریان توسط روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، نشان‌دهنده توجه ویژه و نگاه خاص این بانک به مشتریان است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک ضمن اعلام این مطلب گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای اعتقاد خود مبنی بر این که "مشتری ذات بانک است"، اقدامات موثری را برای جلب رضایت این عزیزان، در قالب مشتری‌مداری، ارایه خدمات و محصولات جدید، نوآوری، برقراری ارتباط موثر با مشتریان از طریق استقرار سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، جمع‌آوری و بهره‌مندی از پیشنهادهای اثربخش از طریق انجام نظرسنجی‌های مختلف از جامعه مشتریان به‌صورت مستمر و برنامه‌ریزی شده، اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع، جمع‌آوری بازخوردهای مشتریان در زمینه‌های مختلف و ... انجام داده‌است.

وی ادامه داد: انجام ممیزی‌های لازم توسط نمایندگی شرکت ACS انگلستان در خصوص اقدامات موثر بانک پاسارگاد در جلب رضایتمندی مشتریان و سنجش آن به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای افزایش اثربخشی و تمدیداستانداردISO 10004:2012  برای سومین دوره متوالی، شاهد و گواه نگاه ویژه و متفاوت این بانک و روابط‌عمومی، به مشتریان است. تا جایی که ما از شعار "حق با مشتری‌است" عبور کرده و شعار "مشتری ذات بانک است" را سرلوحه امور خود قرار داده‌ایم.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی