بستن منو
يكشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۳

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > احداث مرکز بهداشتی و درمانی توسط بانک پاسارگاد

احداث مرکز بهداشتی و درمانی توسط بانک پاسارگاد

اقدامی دیگر در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد
 
آغاز احداث یک مرکز بهداشتی و درمانی در روستای جوشین از توابع ورزقان تبریز
 
بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، احداث یک مرکز بهداشتی و درمانی در روستای جوشین از توابع ورزقان تبریز را آغاز کرد.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، طی مراسمی که با حضور فرماندار، بخشدار، مدیران شبکه بهداشت استان، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سایر مدیران و مسئولان منطقه، مدیران بانک‌پاسارگاد و جمعی از اهالی منطقه برگزار شد، کلنگ احداث یک مرکز بهداشتی- درمانی در روستای جوشین ورزقان بر زمین زده‌‌شد. این مرکز با 430 متر مربع زیربنا و 500 متر محوطه‌سازی، به زودی آماده ارایه خدمات بهداشتی به مردم این منطقه محروم خواهد بود.
 
در این مراسم مهندس وفادار، فرماندار شهرستان، ضمن تشکر از بانک‌پاسارگاد، این اقدام را در مسیر آبادانی این منطقه بسیار ارزشمند خواند و تلاش بانک‌پاسارگاد را در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، در کنار سایر اقدامات، بسیار ستودنی خواند. همچنین رییس شبکه بهداشت شهرستان ورزقان، ضمن خیرمقدم و آرزوی تداوم اینگونه اقدامات و حرکات موثر و ارزشمند، از حضور بانک‌پاسارگاد در این منطقه تشکر کرد.
 
در ادامه دکتر تبریزی رییس مرکز بهداشت استان نیز، طی سخنانی به وقوع تلخ زلزله ورزقان و آسیب‌های جدی که به این منطقه وارد شد، اشاره نمود و تأکید کرد امروز به همت مردان و زنان خیر، شاهد ‌رشد و بالندگی در این منطقه هستیم. وی از بانک‌پاسارگاد به عنوان بانکی که ید طولایی در کارهای عام‌المنفعه و خیریه دارد، یاد کرد و تصریح کرد: همه ما قدردان دیدگاه نافذ و عمیق مدیران بانک‌پاسارگاد در فرصت‌شناسی و همچنین همت بلند و تلاش مردانه این عزیزان، برای احداث این مرکز بهداشتی درمانی هستیم.
 
گفتنی است بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود از سال 1393- سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی- تاکنون اقدام به ساخت چندین مدرسه، کتابخانه، مرکز بهداشت و بیمارستان کرده‌است. آغاز به ساخت نخستین بیمارستان با سرمایه‌گذاری بانک‌پاسارگاد، در شهر قم و همچنین اقدام به دایر کردن  7000 تخت بیمارستانی در شهرهای قم، تهران، کرج، مشهد، قزوین و اهواز، نمونه‌ای از اینگونه اقدامات ارزشمند بانک پاسارگاد است.
احداث مرکز بهداشتی و درمانی توسط بانک پاسارگاد

( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی