بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۳

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > بانک پاسارگاد برترین پژوهشگر معرفی شد

بانک پاسارگاد برترین پژوهشگر معرفی شد

بانک پاسارگاد برترین پژوهشگر معرفی شد
 
با حضور رئیس کل بانک مرکزی پژوهشگر برتر بانک پاسارگاد معرفی شد.
 
در مراسمی که جهت تقدیر از آثار، پژوهشگران و مدیران پژوهشی برتر در حوزه‌ پول و بانک برگزار شد، پژوهشگر برتر بانک‌پاسارگاد، معرفی شد.
 
به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، پنجمین مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری در روز سه‌شنبه مورخ 24 آذرماه در مجتمع فرهنگی مذهبی الزهرا(س) بانک‌مرکزی جمهوری‌اسلامی ایران، با حضور ولی‌الله سیف رئیس کل بانک‌مرکزی، علی دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی و جمعی از مدیران و کارشناسان شبکه بانکی برگزار شد. در این مراسم" ارشد هدایتی" کارشناس امور روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، به عنوان پژوهشگر برتر این بانک، معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت. وی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی است و پژوهش‌ها و مقالات بسیاری را در خصوص محورها و موضوع‌های بازاریابی، سنجش وفاداری و رضایتمندی مشتریان، مسئولیت‌های اجتماعی، برند، تصویر سازمانی در ذهن مشتریان، اثربخشی خدمات و محصولات، تبلیغات، بانکداری‌الکترونیک و... ارایه داده‌است. وی همچنین در انجام پایان‌نامه‌های متعدد دانشگاهی با بیش از 10 پژوهشگر از طرف بانک پاسارگاد  همکاری داشته است.
 
گفتنی است پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی به منظور تشویق و ترغیب پژوهشگران به خلق آثار علمی ماندگار در زمینه پول و بانک، هر سال و همزمان با هفته پژوهش٬ این مراسم را در چهار حوزه تخصصی پول و ارز، بانکداری، بانکداری‌اسلامی و بانکداری‌الکترونیک برگزار می‌کند. این مراسم در سه بخش به معرفی مدیران پژوهشی برتر، پژوهشگران برتر شبکه بانکی و آثار پژوهشی برتر در حوزه پول و بانک می‌پردازد.

( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی