بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > بانک پاسارگاد تندیس سازمان بهره ور دریافت کرد

بانک پاسارگاد تندیس سازمان بهره ور دریافت کرد

در هفتمین دوره جایزه ملی بهره وری 1404، بانک پاسارگاد موفق به کسب جایگاه بهره ور شد
 
بانک پاسارگاد در هفتمین دوره جایزه ملی بهره‌وری، به دلیل کسب جایگاه "بهره‌ور" و همچنین حضور مستمر در ادوار جایزه ملی بهره‌وری 1404، تندیس بهره‌وری را دریافت کرد.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، در هفتمین دوره جایزه ملی بهره‌وری که در تاریخ 24 خرداد سال 1395 و در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری برگزار شد، این بانک برای هفتمین سال، موفق به دریافت تندیس بهره‌وری شد.
 
بر اساس این خبر، ارتقای مستمر بهره‌وری و کیفیت، به عنوان یکی از راهبردهای کلان بانک پاسارگاد انتخاب و همواره به آن توجه ویژه می‌شود. این توجه نشان از عمق نگاه استراتژیک، دوراندیشی و اشراف کامل به تحولات اقتصادی، مدیریتی و همچنین نیازهای سازمانی بانک‌پاسارگاد به عنوان بانکی پیشرو است.
 
گفتنی است جایزه بهره‌وری ۱۴۰۴ یک نظام ارزیابی است که با هدف شناسایی و تقدیر از سازمان های بهره‌ور مطابق اسناد بالادستی به ویژه تحقق اهداف سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ ایران طراحی شده‌است . این مهم در راستای برنامه چشم‌انداز بیست ساله ایران اسلامی برنامه‌ریزی شده که در آن پیش‌بینی شده‌است " در سال 1404 ایران کشوری است توسعه یافته از نظر اقتصادی علمی و فن‌آوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل".

( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی