بستن منو
يكشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۶

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > بانک پاسارگاد برنده جایزه نو آوری ایران شد

بانک پاسارگاد برنده جایزه نو آوری ایران شد

در جشنواره ملی نو آوری محصول برتر ایرانی؛ محصول بانک پاسارگاد، برنده جایزه نو آوری محصول برتر ایران شد.

سامانه بانکداری همراه «نسخه ویژه ساعت های هوشمند» به عنوان نماینده محصولات بانک پاسارگاد، در فهرست برترین‌های نو آوری ایرانی در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی قرار گرفت و جایزه نو آوری محصول برتر ایران را از آن خود کرد.

به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، در این جشنواره که در تاریخ 8 مهر 1395 در محل تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، «مجتبی نیک‌روش» مدیر امور تحقیق و توسعه و بازاریابی بانک‌پاسارگاد به توجه ویژه‌ بانک‌پاسارگاد بر ایجاد اکو سیستم نوآوری تأکید نمود و به ایجاد کربنکینگ مستقل در این بانک و اهمیت آن در امر بانکداری اشاره کرد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت شرکت فناپ در حوزه فن‌آوری ادامه داد: در حال ‌حاضر این شرکت یکی از قدرتمندترین بال‌های فن‌آوری بانک پاسارگاد محسوب می‌شود. وی سپس به موضوع دقت و سخت‌گیری در جذب سرمایه انسانی در این بانک پرداخت و تصریح کرد: این سخت‌گیری‌ها همواره دقیق و حساب شده هستند.

مدیر امور تحقیق و توسعه و بازاریابی بانک پاسارگاد با اعلام این که مدیریت بانک خود پرچمدار نو آوری است، ادامه داد: اتفاقات عمیقی که در این بانک‌ رخ می‌دهد ناشی از ایجاد فرهنگ پاسارگادی است. ما این شانس را داریم که در بالاترین و بهترین سازمان از لحاظ فرهنگ سازمانی و مدیریت سازمانی فعالیت کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: ما در حال حاضر به رکورد هر سه روز یک نوآوری در محصول و خدمت رسیده‌ایم و هم‌اکنون نیز فهرست طولانی از ایده‌ها در بانک وجود دارد.

نیک‌روش سپس به طرح نقد برتر در بانک اشاره نمود و خاطرنشان کرد: این طرح ابتکاری بانک به‌منظور دریافت نظرها و انتقادهای مشتریان در 4 سال گذشته انجام شده‌است که استقبال از این طرح بیش از انتظار ما در بانک بود و این نشانه موفقیت ما در ارتباط با مخاطبان است. وی درباره محصول برگزیده این بانک نیز گفت: برای نخستین بار نرم‌افزار بانکداری همراه ویژه ساعت‌های هوشمند تهیه و به بازار معرفی شده‌است. این محصول برای نخستین بار توسط بانک‌پاسارگاد ارایه شده‌است.

گفتنی است به‌منظور رفاه حال مشتریان محترم و سهولت در انجام امور بانکی،این بانک به عنوان نخستین بانک ایرانی، اقدام به عرضه‌ی نسخه‌ی ویژه‌ی ساعت‌های هوشمند برای سامانه‌ی بانکداری همراه خود کرده‌است.

کاربرانی که دارای گوشی‌هایی با سیستم عامل IOS بوده و از ساعت هوشمند با سیستم‌عامل WatchOS برخوردار هستند، با نصب آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار موبایل‌بانک و یا در صورت در اختیار داشتن این نرم‌افزار، تنها با بروزرسانی آن از طریق آدرس http://bpi.ir/MobileBanking به‌صورت خودکار از این قابلیت بهره‌مند شده و نیازی به نصب نرم‌افزار دیگری نخواهند داشت. همچنین با بروزرسانی موبایل‌بانک به نسخه‌ی مذکور علاوه بر قابلیت فوق، امکان ورود کاربران با اثر انگشت (به عنوان جایگزین استفاده از نام کاربری و رمز عبور) نیز میسر خواهد شد.

بانک پاسارگاد برنده جایزه نو آوری ایران شد


( 2 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی