بستن منو
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > تقدیر از بانک پاسارگاد در جمع حامیان برتر کشتی دنیا

تقدیر از بانک پاسارگاد در جمع حامیان برتر کشتی دنیا

در جلسه هیأت رییسه اتحادیه جهانی کشتی مطرح شد؛ تقدیر از بانک پاسارگاد در جمع حامیان برتر کشتی دنیا
 
در جلسه هیأت رییسه اتحادیه جهانی کشتی، موضوع فعالیت‌های بانک پاسارگاد به‌ عنوان یکی از حامیان برتر کشتی دنیا از سوی اتحادیه جهانی مورد بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط عمومی بانک‌ پاسارگاد به نقل از فدراسیون کشتی، در نشست اخیر هیأت‌رییسه اتحادیه جهانی کشتی، که در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد، در مورد فعالیت حامیان مالی و اسپانسرهای برتر در دنیای کشتی، به‌عنوان یکی از موارد دستور جلسه بحث و تبادل نظر شد.
 
در این جلسه ضمن بررسی و معرفی چند حامی مالی جدید در اتحادیه جهانی کشتی، حضور موثر و چشمگیر بانک‌پاسارگاد به‌عنوان یکی از اسپانسرهای برتر کشتی دنیا و حمایت این بانک از اقدامات گسترده فدراسیون کشتی ایران در توسعه کشتی در جهان مورد توجه قرار گرفت.
 
نناد لالوویچ رییس و اعضای هیأت‌رییسه اتحادیه جهانی کشتی در این نشست نقش حامیان مالی را در پیشبرد برنامه‌های کشتی دنیا و حفظ دائمی آن در المپیک به‌ویژه در شرایط حساس موجود و در رقابت با سایر رشته‌های ورزشی که از ظرفیت‌های بالایی برای سرمایه‌گذاری بنگاه‌های اقتصادی برخوردار هستند، بسیار موثر دانست و بر همین اساس مجموعه مدیریتی این بانک به دلیل ورود موثر در دنیای کشتی و اثربخش بودن فعالیت‌های آن در کنار چند اسپانسر دیگر مورد توجه ویژه‌ی‌ هیأت‌رییسه اتحادیه جهانی قرار گرفت و از آن تقدیر به‌عمل آمد.

( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی