بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > بانک پاسارگاد در بین 10 برند برتر خاورمیانه

بانک پاسارگاد در بین 10 برند برتر خاورمیانه

 
بر اساس رتبه بندی نشریه The Banker اعلام شد
بانک پاسارگاد، تنها بانک ایرانی در بین 10 برند برتر خاورمیانه
 
 
ارتقا 153 پله ای بانک پاسارگاد در بین 500 برند برتر بانکی جهان، در سال 2017
 
بانک پاسارگاد در موفقیتی دیگر توانست با کسب جایگاه 175 در بین 500 برند برتر بانکی جهان در سال 2017 و به‌ عنوان تنها بانک ایرانی در میان 10 برند برتر بانکی خاورمیانه، ایفای نقش کند و برای نظام بانکی کشور افتخار بیافریند.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، گروه "برند مالی" (Brand Finance) نشریه بنکر (The Banker)  از گروه انتشاراتی تایمز مالی (Financial Times) همه ساله نسبت به ارزیابی برند بانک‌های برتر جهان بر اساس شاخص های فرایند ایجاد برند، درآمدها و قدرت برند، ارزش ویژه برند و عملکرد آن در کسب سهم بازار اقدام می کند.
 
در آخرین رتبه‌بندی نشریه بنکر منتشر شده در سال 2017، بانک پاسارگاد در رقابتی فشرده با بانک‌های بین‌المللی موفق شد با 153 پله صعود، در جایگاه یکصد و هفتاد و پنجم برند برتر بانک‌های جهان و همچنین در فهرست 10 برند برتر بانک‌های خاورمیانه قرار گیرد و پیشرفت قابل ملاحظه ای را به ثبت برساند. این موفقیت بانک‌پاسارگاد در صحنه بانکداری بین‌المللی افتخاری بزرگ نه فقط برای بانک‌پاسارگاد، بلکه موفقیتی عظیم برای نظام بانکی کشور در دوران پسا برجام است.
 
گفتنی است این بانک در سال 2015 و  در اولین حضور خود در این رقابت ها موفق به کسب جایگاه 328 در بین 500 برند برتر بانکی جهان شده بود.
 
این بانک همچنین به‌عنوان برترین بانک ایران  (Bank of The Year) در سال 2016 از سوی نشریه بنکر انتخاب شده‌است.
 
لازم به ذکر است ارزش مالی برند بانک پاسارگاد براساس رتبه‌بندی مذکور معادل 978 میلیون دلار ارزیابی شده که در صورت‌های مالی بانک مورد شناسایی قرار نگرفته است.

( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی