بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > خدمات جدید در سامانه پرداخت همراه پاسارگاد

خدمات جدید در سامانه پرداخت همراه پاسارگاد

خدمات جدید در سامانه پرداخت همراه پاسارگاد
 
سامانه پرداخت همراه پاسارگاد (پرداخت موبایل) ، یکی از خدمات بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد است که مورد استقبال گسترده از سوی مشتریان قرار گرفته است.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، این سامانه‌ خدمات گوناگونی به مشتریان ارایه می‌کند و به تازگی دو خدمت نمایش شعبه‌های بانک بر روی نقشه و امکان ورود با اثر انگشت نیز در آن فراهم شده‌است.
 
پیش از این نیز مشتریان گرامی از طریق این سامانه امکاناتی از قبیل اعلام موجودی کارت (کارت‌های بانک پاسارگاد(، انتقال وجه کارت به کارت، انتقال وجه کارت به سپرده (سپرده‌های بانک)، پرداخت قبض گروهی (با امکان اسکن بارکد قبض)، پرداخت قبض همراه اول از طریق شماره موبایل، خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا، امکان جستجو و مشاهده گزارش وضعیت تمام تراکنش‌های انجام شده بر روی گوشی، تغییر رمز اینترنتی (رمز دوم) کارت (کارت های بانک پاسارگاد)، امکان دریافت رمز دو عاملی بانکداری مجازی (اینترنت بانک)، دریافت ده گردش آخر کارت (کارت های بانک پاسارگاد) و مسدود کردن کارت (کارت‌های بانک پاسارگاد) را دریافت می‌کردند.
 
هم‌وطنان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، به یکی از شعب در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی این بانک به شماره 82890 تماس حاصل کنند.

( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی