بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > برداشت از خود پرداز بانک پاسارگاد بدون کارت

برداشت از خود پرداز بانک پاسارگاد بدون کارت

برداشت از خود پرداز بانک پاسارگاد بدون کارت
 
خدمتی جدید و متمایز از بانک پاسارگاد
برداشت از خود پرداز بانک پاسارگاد بدون کارت
 
بانک پاسارگاد در راستای تکمیل خدمات بدون کارت خود، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت را بر روی دستگاه‌های خودپرداز خود راه‌اندازی کرد. پیش از این نیز خدمت مسدود کردن کارت‌های پاسارگاد، بدون نیاز به کارت در دستگاه‌های خودپرداز فعال شده بود.
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک خود و جهت رفاه حال مشتریان، خدمت برداشت بدون کارت بر روی خودپردازها را راه‌اندازی کرد.
 
این خدمت به مشتریان این امکان را می‌دهد که در صورت عدم همراه داشتن کارت نقدی خود، در موارد اضطراری، نسبت به برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک پاسارگاد اقدام کنند.
 
مشتریان برای بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند با ورود به سامانه بانکداری مجازی، در منوی کارت با انتخاب گزینه برداشت وجه بدون کارت، نسبت به انتخاب کارت، تخصیص رمز سوم و تاریخ انقضای رمز سوم اقدام کنند.
 
پس از آن مشتریان می‌توانند تا تاریخ انقضای انتخاب شده در بانکداری مجازی به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک پاسارگاد مراجعه کنند و بدون وارد کردن کارت، با زدن دکمه تایید، وارد منوی برداشت بدون کارت شوند. سپس با وارد کردن کد ملی خود، مبلغ مورد نظر و رمز سومی که در بانکداری مجازی انتخاب کرده‌اند، وجه مورد نظر خود را برداشت کنند.
 
مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82890 و همچنین سیستم دریافت نظرها در سایت این بانک به آدرس www.bpi.ir آماده ارایه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان است.

( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی