بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > موفقیتی دیگر از بانک پاسارگاد در ایجاد روابط بین المللی

موفقیتی دیگر از بانک پاسارگاد در ایجاد روابط بین المللی

موفقیتی دیگر از بانک پاسارگاد در ایجاد روابط بین المللی
 
موفقیتی دیگر از بانک پاسارگاد در ایجاد روابط بین المللی
 
بانک پاسارگاد به‌عنوان بانکی موفق در عرصه داخلی و بین المللی، به جهت عملکرد بسیار خوب، روابط بسیار خوبی با سایر بانک‌ها و مؤسسات مالی خارج از کشور برقرار کرده‌‌است.
 
برقراری روابط کارگزاری با بیش از 75 به‌صورت فعال و عقد قراردادهای تأمین مالی با تعداد بیشماری بانک و مؤسسه مالی از جمله‌ی این موفقیت‌ها است.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیرروابط‌عمومی این بانک با بیان این مطلب گفت: پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک، موفق به برقراری رابطه کارگزاری جدید با بیش از 60 بانک در کشورهای اتریش، بلژیک، چین، جمهوری چک، دانمارک، فرانسه، آلمان، مجارستان، هند، اندونزی، ایتالیا، عراق، ژاپن، کره، نوروژ، عمان، لهستان، روسیه، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، لیختن‌اشتاین، تایلند، تایوان، ترکیه، امارت و انگلیس شد.
 
وی ادامه داد: به این ترتیب، هم‌اکنون شبکه روابط کارگزاری این بانک با 67 بانک به صورت فعال عملیاتی است. علاوه بر این، با 8 بانک در کشورهای چین، هند، سوئیس،کره و ترکیه قبل از اجرای برجام نیز رابطه کارگزاری فعال وجود داشته‌است.
 
رفیعی خاطرنشان کرد: همچنین بانک‌پاسارگاد، پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک، موفق به افتتاح 29 مورد حساب جدید (نزد 21 بانک کارگزار خارجی) و همچنین فعال کردن 14 حساب مفتوحه قبلی (نزد 9 بانک کارگزارخارجی) شد.
 
مدیر روابط‌عمومی بانک‌ در خصوص این اقدامات در زمینه تأمین مالی پروژه‌ها تصریح کرد: در خصوص تسهیلات تأمین مالی میان‌مدت (فاینانس) و تسهیلات تأمین مالی کوتاه‌مدت (ریفاینانس)، با تعداد بسیاری از بانک های بین‌المللی و مؤسسه‌های مالی قرارداد منعقد کرده‌است.
مانند بانک دانسکه دانمارک، بانک اوبر اتریش، مؤسسه مالی دولتی سیتیک‌تراست چین، بانک اگزیم روسیه، صندوق توسعه صادرات هندوستان به مدیریت اگزیم بانک هندوستان، بانک اگزیم کره‌جنوبی، بانک پرشیا اینترنشنال انگلیس، بانک ای‌آی‌اچ آلمان و بانک اکو.
 
وی ادامه داد: همچنین امضای قرارداد در دو بخش تأمین مالی کوتاه‌مدت و بلندمدت، با برخی از بانک ها و مؤسسات مالی خارجی در دست بررسی و مذاکره است. بانک ها و مؤسساتی در آلمان، ژاپن، اتریش، چین، هامبورگ، پاریس، لندن، شرکت اسلامی توسعه بخش خصوصی (ICD) وابسته به بانک توسعه اسلامی، شرکت سرمایه‌گذاری جهانی اینویتالیا و ... .
 
رفیعی در پایان با بیان این مطلب که بانک پاسارگاد آمادگی خود را برای اعطای تسهیلات ارزی به صادرکنندگان کالای غیرنفتی، خدمات فنی و مهندسی اعلام می‌کند، اظهارامیدواری کرد: با توجه به تلاش مدیران در بانک پاسارگاد و استقبال روزافزون بانک ها و مؤسسات مالی خارجی برای برقراری روابط بین‌المللی، به زودی شاهد توسعه این روابط و موفقیت‌های بیش از پیش بانک پاسارگاد در این زمینه خواهیم بود.

( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی