بستن منو
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۱

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار صنعت بیمه > وزیر اقتصاد: تأثیر صنعت بیمه در رشد کشور بی همتاست

وزیر اقتصاد: تأثیر صنعت بیمه در رشد کشور بی همتاستوزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: صنعت بیمه در رشد کشور نقش بی همتا دارد.


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ؛ آقای سیدشمس الدین حسینی در مراسم چهلمین سالروز تأسیس بیمه مرکزی در تالار وزارت کشور با اشاره به نقش و جایگاه بیمه در رشد کشور گفت: به همین منظور بیش از پیش نیاز به معرفی کارکردهای بیمه در جامعه وجود دارد.

وی گفت: بیمه می تواند در آسوده خاطری و اطمینان بخشی به مردم بویژه در حوزه اقتصاد نقش موثر و شایسته ای ایفا کند.

آقای حسینی خطاب به فعالان بیمه گفت: همه تلاش باید برای رضایت خدا و خلق خدا باشد بنابر این شایسته است فعالان و کارکنان بیمه با مردم با رویی گشاده برخورد کنند.

وی افزود: درست است که همه فعالیت های اقتصادی با انگیزه سود صورت می گیرد اما در حین فعالیت اقتصادی پایداری و پیشرفت آن در گرو درک رسالت مناسبات انسانی است.

آقای حسینی با بیان اینکه بیمه امسال با رشد مناسبی در حال عبور از بسیاری از تلاطمات است گفت: اجرای اصل 44 باعث افزایش تقاضا برای بیمه شد و با اعمال تحریم تقاضا برای بیمه نیز مضاعف شد.

وی یادآور شد: صنعت بیمه از صنایع بزرگ کشور و در نوع خود بی نظیر است بنابر این باید در معرفی کارکردها و فواید بیمه به مردم بیش از پیش کوشا باشیم تا اطمینان مردم به بیمه ها جلب شود که این اطمینان هدیه ای برای مردم است.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی