بستن منو
يكشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار صنعت بیمه > رسالت ما بيمه كردن رفاه مردم است

رسالت ما بيمه كردن رفاه مردم است

رئيس كل بيمه مركزی : رسالت ما بيمه كردن رفاه مردم است

خدمات رساني يك توفيق الهي است و ما بايد با تمام وجود قدر اين توفيق آسماني را پاس بداريم.

به گزارش روابط عمومي و بين‌الملل بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران، مهندس سيد محمد كريمي در جشن ويژه سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و دهه مبارك فجر كه با شركت هيئت عامل، مديران و كاركنان بيمه مركزي برگزار شد، ضمن بيان اين مطلب افزود: امروز سنگر خدمت رساني ما در صنعت بيمه است و اگر بتوانيم برنامه‌هاي توسعه‌اي و هدف‌گذاري‌هاي كلان خود را به نتيجه برسانيم، آسايش و رفاه مردم را تضمين و بيمه خواهيم كرد.
رئيس كل بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در خصوص اقتدار ملت ايران پس از گذشت سي و سه سال از پيروزي شكوهمند اسلامي ايران، خاطر نشان كرد: با الطاف خداوند و همت والاي مردم و مسؤلان نظام در مسير توسعه و كامكاري حركت مي‌كنيم و با تكيه بر توانمندي‌ها و ارزش‌هاي والاي جوانان و ديگر اقشار اين مرز و بوم تمامي نقشه‌هاي بدخواهان نظام را نقش بر آب كرده‌ايم.
مهندس سيد محمد كريمي با تشريح برخي از دستاوردهاي صنعت بيمه پس از پيروزي انقلاب اسلامي، بر ادامه روند انقلابي در خانواده صنعت بيمه تأكيد كرد.
گفتني است در پايان مراسم از چند تن از بازنشستگان بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران آقايان آيت كريمي، مجيد رمضان، رضا صالحي و خانم ميترا بازرگان تقدير و لوح تقدير و هزينه سفر به عتبات عاليات به آنها اهدا شد.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی