بستن منو
يكشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار صنعت بیمه > راه‌اندازی بیمه تخصصی تکمیل درمان

راه‌اندازی بیمه تخصصی تکمیل درمان

راه‌اندازی بیمه تخصصی تکمیل درمانراه‌اندازی بیمه تخصصی تکمیل درمان

ريیس‌ بیمه مرکزی ایران از راه‌اندازی یک شرکت بیمه تخصصی در زمینه ارائه بیمه تکمیل درمان به زودی خبرداد و گفت: در ایران فقط دو میلیون نفر از پوشش‌های بیمه عمر استفاده می‌کنند.

سید محمد کریمی با اشاره به اینکه طی دو دهه است که شرکت‌های بیمه، بیمه‌های اختياری تکمیل درمان را ارائه می‌کنند، افزود:
این پوشش به افرادی که خواستار بیمه کامل تری هستند ارائه می‌شود و در اختيار کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها و سایر افراد قرار می‌گیرد.

ريیس‌کل بیمه مرکزی ایران با بيان اینکه هزینه‌های بیمارستان، جراحی‌ها و غیره تحت پوشش قرار دارد، تصریح کرد: این پوشش‌ها اضافه‌ تر از بیمه‌های پایه تامین اجتماعی و خدمات درمانی است؛ بنابراین مردم از آنها استقبال می‌کنند. وی گفت: با توجه به فعالیت صنعت بیمه کشور در زمینه ارائه بیمه تکمیل درمان و موادی از قانون برنامه پنجم در مورد بیمه سلامت، به زودی یک شرکت بیمه تخصصی برای فعالیت در این حوزه تاسیس می‌شود.

ريیس شورای عالی صنعت بیمه کشور رشد تولید حق بیمه در ایران را مثبت ارزيابی و تصریح کرد: بیمه‌های زندگی نیز رو به افزایش هستند از جمله بیمه‌های مستمری، بیمه‌های تکمیلی درمانی که شرکت‌های بیمه تجاری آن را عرضه می‌کنند و ارائه این بیمه نامه‌ها در افزایش امید به زندگی در ایران تاثیر داشته است.

کریمی با اعلام اینکه در ایران فقط دو میلیون نفر از پوشش‌های بیمه عمر استفاده می‌کنند، گفت:
رشد بیمه‌های زندگی تضمین ‌کننده بهداشت روانی جامعه است؛ بنابراین امیدواریم در دهه 90 که دهه توسعه بیمه‌های زندگی در صنعت بیمه نامگذاری شده است شاهد رشد بیمه‌های زندگی باشیم.

جهت اطلاعات بیشتر درباره بیمه عمر بیمه پاسارگاد می توانید به به بخش طرح های بیمه عمر پاسارگاد مراجعه فرمائید.

بیمه پاسارگاد


( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی