بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار صنعت بیمه > تخفیف بیمه ثالث تا 70 درصد برای رانندگان منضبط

تخفیف بیمه ثالث تا 70 درصد برای رانندگان منضبط

تخفیف بیمه ثالث تا 70 درصد برای رانندگان منضبط

تخفیف بیمه ثالث تا 70 درصد برای رانندگان منضبط

کارشناس ارشد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از تخفیف های بیمه ای برای دارندگان وسایل نقلیه ای خبر داد که در طول سال خسارت وارد نمی کنند.

به گزارش بیمه پاسارگاد، رشیدی در گفتگو با رادیو اقتصاد همچنین تصریح کرد: حق بیمه شخص ثالث برای دارندگان وسایل نقلیه ای که به خود و دیگران خسارت وارد می کنند و رفتارهای رانندگی پرخطر دارند ، افزایش می یابد تا عدالت بیمه ای رعایت شود.

وی گفت : دارندگان وسیله نقلیه که اصول ایمنی را در رانندگی رعایت می کنند و در دوره بیمه نامه خود خسارتی وارد نمی کنند، در سال دوم 10 درصد و در سال های بعد متناسب با تعداد سال هایی که خسارت نداشته باشند تا 70 درصد تخفیف در حق بیمه می گیرند.

ایشان افزودند : از دارندگان وسایل نقلیه ای که در طول دوره بیمه نامه خود خسارت مالی یا صدمه بدنی وارد کنند بر اساس نوع و تعداد خسارت برای بیمه نامه بعدی از 10 درصد تا 100 درصد بیشتر از کسانی که خسارتی نداشته اند، حق بیمه دریافت می شود.

وی اظهار داشت : شرکت های بیمه ای هنگام صدور بیمه نامه، متناسب با تعداد تخلف های حادثه ساز وسیله نقلیه که پلیس اعلام می کند، دو تا 16 درصد به حق بیمه شخص ثالث اضافه کنند.

کارشناس ارشد بیمه مرکزی تاکید کرد : عدالت بیمه ای هم ایجاب می کند کسانی که رفتار حادثه ساز و پرخطر رانندگی دارند ، مبلغی بیشتر پرداخت کنند و قرار نیست هزینه رفتارهای انها را دیگران تامین کنند.

همه شرکت های بیمه معمولا هنگام صدور بیمه نامه شخص ثالث ، عملکرد یک سال گذشته رانندگان را بر اساس گزارش راهنمایی و رانندگی در نظر می گیرند تا چنانچه تخلف حادثه ساز داشته باشد به ازای هر تخلف ، درصدی به مبلغ خرید بیمه نامه اضافه می کنند.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی