بستن منو
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار صنعت بیمه > پرداخت خسارت های بیمه توسعه توسط بیمه ایران

پرداخت خسارت های بیمه توسعه توسط بیمه ایران

حق و حقوق خسارت دیدگان طرف قرارداد شرکت بیمه توسعه توسط شرکت بیمه ایران پرداخت می گردد.

مدیر عامل شرکت بیمه ایران از پرداخت تمام حق و حقوق خسارت دیدگان طرف قرارداد بیمه توسعه توسط این شرکت بیمه ای خبر داد.

به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از سایت بیمه مرکزی و نقل از "شادا" مدیر عامل شرکت بیمه ایران با تاکید بر اینکه بیمه ایران متعهد شده است دیون بیمه توسعه به مردم را پرداخت نماید گفت: کارمندان بیمه ایران در شرکت بیمه توسعه مستقر شده اند تا در اسرع وقت پرونده های خسارتی و زیان دیدگان بیمه توسعه را رسیدگی و پرداخت کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه چک های زیان دیدگان در حال پرداخت است، افزود: با توجه به اینکه سررسید انبوهی از چک های بیمه توسعه روز چهارشنبه بوده است، زیان دیدگان به دفتر مرکزی بیمه توسعه مراجعه کرده اند که با مدیریت بیمه ایران، رسیدگی ها سرعت گرفته و چک های متضرران در حال پرداخت است.

امراللهی اضافه کرد: از همه زیان دیدگان می خواهیم برای دریافت اطلاعات زمان پرداخت خسارت به سایت بیمه ایران مراجعه کنند و از ازدحام دوباره بپرهیزند تا فرصت کافی برای رسیدگی و پرداخت مطالبات آنها را داشته باشیم.

وی گفت : در یک هفته اخیر بیمه ایران با استقرار در شرکت بیمه توسعه اولویت کاری خود را رسیدگی به زیان دیدگان شرکت بیمه توسعه قرار داده است تا در رسیدگی به پرونده های متضرران تسریع شود.

مدیرعامل بیمه ایران افزود: با دستور موکد وزیر امور اقتصادی و دارایی اولویت ما آزادسازی زندانیان ناشی از عدم پرداخت دیه از سوی بیمه توسعه است و در ادامه به بقیه پرونده ها رسیدگی خواهیم کرد.
امراللهی گفت: رسیدگی به پرونده زیان دیدگان در بیمه توسعه یک حرکت گروهی است که با همکاری بیمه مرکزی ، بیمه ایران و توسعه، ستاد مردمی دیه کشور و سازمان زندان ها صورت می گیرد.

لازم به ذکر است در همین خصوص شرکت بیمه ایران طی اطلاعیه ای خطاب به کلیه دارندگان چک مربوط به غرامت فوت و جرح ناشی از حوادث رانندگی بیمه نامه های صادره شرکت بیمه توسعه خواسته است که خسارت دیدگان جهت دریافت وجه خسارت خود به مؤسسه مالی اعتباری توسعه در سراسر کشور مراجعه و نسبت به افتتاح حساب اقدام و چک های مربوط را در حساب افتتاح شده کارسازی کنند تاظرف مدت 3 روز کاری وجه چک موصوف توسط بیمه ایران به حساب های مذکور واریز گردد.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی