بستن منو
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بیمه های عمر > شرایط بیمه‌های عمر مورد بازنگری قرار گرفت

شرایط بیمه‌های عمر مورد بازنگری قرار گرفت

شرایط بیمه‌های عمر مورد بازنگری قرار گرفت

شرایط عمومی بیمه‌های عمر مورد بازنگری قرار گرفت و مجدد تدوین شد.

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های عمر و زندگی :

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌ عمر و تامین آتیه سندیکای بیمه‌گران ایران از تدوین و بازنگری شرایط عمومی بیمه‌های زندگی خبر داد.

آقای عباس رنجبر کلهرودی درباره اهداف کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های عمر و زندگی اظهارداشت: این کمیته توسط کارگروه توسعه بیمه‌های زندگی در سندیکای بیمه‌گران ایران و به منظور تدوین و استاندارد‌سازی انواع شرایط عمومی بیمه‌های زندگی متشکل از ۹ نفر از اعضای کارگروه تشکیل شده است.

وی درباره اقدامات انجام شده کمیته فرعی شرایط عمومی گفت: تاکنون با برگزاری ۱۶ جلسه کارشناسی، ‌شرایط عمومی بیمه‌های زندگی از جمله بیمه‌های عمر زمانی، ‌بیمه عمر مانده بدهکار، ‌بیمه عمر جامع، عمر و پس انداز و تمام عمر بازنگری و تدوین شده است.

به گفته وی این اصلاحات جهت طرح در کارگروه توسعه بیمه‌های زندگی و ارسال به شورای عالی بیمه به سندیکای بیمه‌گران ایران ارسال شده است.

دبیر کمیته فرعی شرایط عمومی بیمه‌های عمر سندیکای بیمه‌گران درباره اقدامات آتی کمیته نیز افزود: شرایط عمومی بیمه‌های به شرط حیات از جمله بیمه مستمری و پوشش‌های تکمیلی بیمه‌های زندگی شامل بیمه بیماری‌های سخت، ‌بیمه معافیت از پرداخت حق بیمه در اثر از کارافتادگی ناشی از حادثه و بیماری و موارد خاص نیز در آینده نزدیک بررسی و به سندیکای بیمه‌گران ارائه خواهدشد.

آقای رنجبر کلهرودی در پایان اظهار امیدواری کرد که تدوین و استاندارد‌سازی شرایط عمومی بیمه‌های زندگی، ‌ضمن ایجاد وحدت رویه در صنعت بیمه،‌ موجب شفاف سازی در حقوق بیمه گذاران و تعهدات شرکت‌های  بیمه شود و زمینه تسریع در خدمات بیمه‌ای به بیمه گذاران بیمه‌های زندگی را فراهم کند.

بیمه عمر پاسارگاد


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی