بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > گسترش بیمه پاسارگاد در آذربایجان غربی

گسترش بیمه پاسارگاد در آذربایجان غربی

بیمه پاسارگاد همراه شما در نوروز

بیمه پاسارگاد در استان آذربایجان غربی گسترش می یابد.

شرکت بیمه پاسارگاد با توجه به وسعت منطقه و استقبال مردم خونگرم آذربایجان غربی فعالیت خود را در این استان گسترش داده است.

شعبه میاندوآب در راستای خدمت رسانی به عموم هموطنان گرامی و ارائه انواع محصولات بیمه ای در شهر میاندوآب فعالیت خود را آغاز کرده و هموطنان گرامی جهت بهره مندی از این خدمات می توانند به نشانی خیابان ساحلی، روبروی نگهبانی پارک تلفن: ۲۲۲۷۳۲۸-۰۴۸۱ مراجعه نمایند.

گفتنی است با عملیاتی شدن شعبه میاندوآب در کنار شعبه های ارومیه ، مهاباد و خوی امکان دسترسی به شعبه های بیمه پاسارگاد در استان آذربایجان غربی فزونی یافته است.

طبق گزارش های دریافتی، به منظور تسریع در ارائه خدمات جامع بیمه ای شعبه اشخاص بیمه پاسارگاد در شهرستان ارومیه جهت ارائه خدمات بیمه های عمر و تامین آتیه، درمانی، حوادث و ... در ساختمان والفجر مستقر شده و از این پس هموطنان استان آذربایجان غربی می توانند جهت بهره مندی از انواع خدمات بیمه ای به این شعبه (والفجر) مراجعه نمایند

بیمه پاسارگاد در شعبه والفجر جهت ارائه مشاوره و عرضه انواع خدمات بیمه ای و همچنین اعطای نمایندگی فروش در بلوار والفجر۲، جنب مجموعه فرهنگی ورزشی دادگستری، پلاک ۱۵، طبقه دوم تلفن:۹- ۳۳۶۷۷۴۸-۰۴۴۱ پذیرای هموطنان گرامی می باشد.


( 7 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی