بستن منو
سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > بیمه پاسارگاد شرکت برتر از نظر رشد سریع

بیمه پاسارگاد شرکت برتر از نظر رشد سریع

بیمه پاسارگاد شرکت برتر از نظر رشد سریع در رتبه بندی 1391 شرکت های برتر ایران
بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی:
صعود ۳۲ پله ای بیمه پاسارگاد در میان شرکت های برتر

بیمه پاسارگاد شرکت برتر از نظر رشد سریع

شرکت بیمه پاسارگاد با ۳۲ رتبه ارتقا، خود را به جمع ۱۰۰ شرکت برتر دوم کشور معرفی شده از سوی سازمان مدیریت صنعتی رساند.

در مراسم معرفی چهارصد شرکت برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی اول اسفند ماه در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، بیمه پاسارگاد به واسطه تغییر مثبت رتبه فروش برای دوره سه ساله و وجود اطلاعات شرکت در طرح IMI -10 برای حداقل دو سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت در فهرست 5 شرکت برتر دارای رشد سریع قرار گرفت.
همچنین شرکت بیمه پاسارگاد که در ارزیابی سال گذشته در مکان ۲۱۵ جای گرفته بود، در ارزیابی سال 1391 سازمان مدیریت صنعتی و بر اساس عملکرد سال 1390 ، روی سکوی ۱۸۳ قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، میزان فروش شرکت بیمه پاسارگاد در سال 1389معادل یکهزار و ۲۵۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است که در سال 1390 به دو هزار و ۸۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال رسیده است.
در حالی، بیمه پاسارگاد موفق شده است نام خود را در جمع پنج شرکت دارای رشد سریع بین ۱۰۰ شرکت برتر دوم به ثبت برساند، که این شرکت سال گذشته در شاخص شرکت های دارای رشد سریع از نظر میزان فروش بین 10 شرکت برتر سوم در گروه بانک ها و بیمه ها قرار داشت.
گفتنی است رتبه بندی شرکت ها در فهرست سازمان مدیریت صنعتی بر اساس آمارهای مالی سال 1390 انجام پذیرفته است.
سازمان مدیریت صنعتی در گزارش ویژه خود آورده است؛ در فهرست تهیه شده از 400 شرکت ایران، بر روی شناسایی آرایش بنگاه های بزرگ کشور در کنار یکدیگر تمرکز شده است و هدف از رتبه بندی شرکت های برتر ایران « شفاف سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکت های ایرانی و رتبه بندی آن ها از نظر میزان تاثیرگذاری در اقتصاد ملی، با هدف گسترش رقابت در فضای کسب و کار بنگاه های اقتصادی » تعریف شده است.
این خبر در نشریه داخلی بیمه پاسارگاد به شماره 34 درج شده است. جهت دریافت این نشریه به بخش نشریات بیمه پاسارگاد مراجعه فرمائید.


( 3 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی