بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > بیمه پاسارگاد خسارت یک حادثه رانندگی را پرداخت کرد

بیمه پاسارگاد خسارت یک حادثه رانندگی را پرداخت کرد

بیمه پاسارگاد خسارت بیش از ۵ ميليارد ريال در یک حادثه رانندگی را پرداخت کرد.

شرکت بيمه پاسارگاد در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ ۵ ميليارد و ۷۰۰ میلیون ريال به خانواده های داغدیده متوفیانی که در حادثه رانندگي جاده سبزوار- بردسکن جان خود را از دست داده بودند، خسارت ديه پرداخت کرد.

بر اساس گزارش بیمه پاسارگاد؛ يک دستگاه سواری سمند که نزد شرکت بيمه پاسارگاد دارای بيمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده بود در کیلومتر ۱۰ جاده سبزوار - بردسکن به علت بی احتیاطی و انحراف به چپ و برخورد با سواری پراید حادثه آفرید و راننده مقصر این حادثه به همراه ۵ نفر سرنشین هر دو وسیله نقیله در دم جان خود را از دست دادند.

به‌ دنبال وقوع اين تصادف مرگبار در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده‌ای در شعبه سبزوار شرکت بیمه پاسارگاد تشکيل و طبق رأی مقام قضایی و پس از صدور قرار منع تعقیب راننده توسط دادگستری شهرستان سبزوار از محل بيمه‌نامه شخص ثالث مالک خودرو که مقصر حادثه بود، به اولیای دم متوفیان این حادثه ديه فوت پرداخت شد.

گفتنی است پرداخت این مبلغ خسارت به وراث حادثه رانندگی هشداری است تا در زمان تهیه بیمه نامه شخص ثالث به سقف تعهدات بیمه نامه و همچنین نرخ دیه که هر ساله توسط مراجع قضایی تعیین و اعلام می شود توجه نمود، چرا که اهمیت بیمه نامه شخص ثالث را می توان در این حادثه به وضوح مشاهده کرد.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی