بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > طرح جدید بیمه پاسارگاد با بیمه عمر و مکمل بازنشستگی

طرح جدید بیمه پاسارگاد با بیمه عمر و مکمل بازنشستگی

طرح جدید بیمه پاسارگاد با بیمه عمر و مکمل بازنشستگی

شرکت بيمه پاسارگاد از جديد ترين محصول بيمه ای اين شركت تحت عنوان "بيمه عمر و تامين آتيه مكمل بازنشستگی" رونمايی كرد.

صبح روز سه شنبه ۱۱ ام آذر ماه ۹۳ مراسم رونمايی از محصول جديد "بيمه عمر و تأمين آتيه مكمل بازنشستگی" بيمه پاسارگاد با حضور معصوم ضميری - مدير عامل، فرامرز روحانی - معاون فنی بيمه های اشخاص، میرعلی مطهری- مدير كل بيمه های اشخاص، بهروز نيرومند راد- مدير بيمه عمر و تأمين آتيه بيمه پاسارگاد و گروهی از مديران و سازمان فروش اين شركت در تالار ايوان شمس برگزار شد.

بهروز نيرومندراد در معرفی پوشش بيمه عمر و تأمين آتيه مكمل بازنشستگی بيمه پاسارگاد ، با ضروری دانستن تامين نيروهای متخصص بازنشسته و لزوم تغيير ديدگاه جامعه نسبت به دوران بازنشستگی و از كار افتادگی گفت: هزينه هاي نگهداری و مراقبت های خاص پزشكی در اين دروان به معنی نياز به نقدينگي بيشتر است و براي تامين اين هزينه ها انتخاب يك بيمه مناسب كه براي مواردي چون از كار افتادگي و بروز بيماري هاي خاص و مراقبت هاي پزشكی و فوت يكی از اعضاي اصلی خانواده طراحی شده باشد به تامين هزينه ها كمك خواهد نمود.
وی  افزود: بيمه پاسارگاد با ارائه محصولي به نام «بيمه عمر و تأمين آتيه – مكمل بازنشستگی» با برنامه ريزی خاصی به تأمين مالی دوره فراغت از كار و بازنشستگی پرداخته ، به ترتيبی كه آسايش خاطر برای نيروی كار فعال (اعم از بازنشستگان شاغل و كاركنان جوان) فراهم گردد.


مدير بيمه عمر و تامين آتيه بيمه پاسارگاد مهم ترين پوشش ها و مزايای بيمه نامه مذكور را به ترتيب زير نام برد:

-برقراری مستمری مكمل بازنشستگی در دوران فراغت از كار
-پوشش بيمه درمان تكميلی در دوران فراغت از كار (تا سن ۸۰ سالگی)
-پوشش بيمه عمر در دوران دريافت مستمری
-پرداخت سرمايه فوت بيمه شده
-تعيين ميزان حق بيمه و نحوه پرداخت آن به دلخواه بيمه شده و با تائيد بيمه گذار
-تناسب حق بيمه با افزايش حقوق
-مشاركت كارفرما در پرداخت حق بيمه و سپرده
-معافيت مالياتي سرمايه فوت و مستمري پرداختی
-پذيرش حق بيمه اين بيمه نامه جزو هزينه هاي قابل قبول
-پرداخت وام به بيمه شدگان
-مدت بيمه نامه حداقل ۳ سال و حداكثر ۳۰ سال
-مشاركت در منافع
-مدت پرداخت مستمري حد اقل ۵ سال  و حد اكثر تا تاپان عمر
-تا ۲ درصد بيشتر از سود سپرده های بلند مدت
-بازخريد بيمه نامه


نيرومند راد در ادامه افزود: در پوشش بيمه عمر و تامين آتيه مكمل بازنشستگی همچنين بيمه شده با تاييد بيمه گذار می تواند با پرداخت حداقل ۶ ماه از حق بيمه درخواست بازخريد بيمه نامه را داشته باشد.
همچنين با هماهنگی های به عمل آمده شرکت بیمه پاسارگاد آمادگی دارد در زمان صدور بيمه نامه مبلغی را به عنوان سپرده از بيمه گذار دريافت نمايد كه اين امر از يك طرف سبب خارج نمودن نقدينگی مازاد و پراكنده در سطح جامعه و هدايت و بكارگيری آن ها در جهت اهداف توسعه و مهار تورم می گردد و از طرف ديگر افزايش اندوخته در مدت بيمه نامه و در نهايت پرداخت مستمری مناسب را فراهم می نمايد.

وی اين بيمه را بهترين راه برای مشاركت كارفرما در پرداخت حق بيمه ، سپرده گذاري براي بيمه شدگان از محل ارزش بازخريد سنوات خدمات آنان اعلام داشت و تصريح كرد: سرمايه بيمه ( اندوخته ) با توجه به ميزان حق بيمه و مبلغ سپرده گذاري و نرخ هاي فنی محاسبه می شود. ليكن بيمه پاسارگاد متعهد است چنانچه از سرمايه گذاری اندخته های بيمه شدگان سود بيشتری را كسب نمود، بيمه شدگان را به ميزان ۸۵ % سود مازاد شريك نموده و هر ساله سود مشاركت در منافع را به اندوخته بيمه نامه ، اضافه نمايد.

مدير بيمه عمر و تامين آتيه بيمه پاسارگاد در پايان گفت: بيمه گذاران می توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره در مورد اين محصول جديد با كارشناسان بيمه عمر و تأمین آتيه شعبه هاي بيمه پاسارگاد در سراسر كشور تماس برقرار نمايند.


طرح جدید بیمه پاسارگاد با بیمه عمر و مکمل بازنشستگی

طرح جدید بیمه پاسارگاد با بیمه عمر و مکمل بازنشستگی


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی