بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > شعبه بیمه پاسارگاد در مغان استان اردبیل

شعبه بیمه پاسارگاد در مغان استان اردبیل

شعبه بیمه پاسارگاد در مغان استان اردبیل

شعبه پارس آباد مغان همزمان با هفته وحدت و به مناسبت میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) با ارائه انواع خدمات مشاوره بیمه ای در استان اردبیل حضور خود را به ثبت رساند.

طبق این گزارش، شرکت بیمه پاسارگاد در محل شعبه واقع در میدان آزادی (فلکه اجیرلو)، بلوار شهید بهشتی، نرسیده به خیابان شورا  تلفن: ۵-۳۲۷۳۲۶۵۴- ۰۴۵ آماده ارائه انواع خدمات بیمه ای به مردم عزیز شهر پارس آباد می باشد.

این گزارش می افزاید، سبد محصولات بیمه ای شرکت در این شعبه، شامل بیمه های عمر و تأمین آتیه با مزایای انعطاف پذیری در میزان حق بیمه مطابق با توان پرداخت مردم و اختیار در شـیوه پرداخت حق بیمه همچنین ارائه جدیدترین محصول این شرکت با عنوان "بیمه عمر و تأمین آتیه مکمل بازنشستگی"، بیمه های آتش سوزی (واحدهای صنفی، منازل مسکونی، مراکز صنعتی و غیر صنعتی)، اتومبیل (ثالث ، بدنه)، باربری(حمل و نقل داخلی و بین المللی)، بیمه های اشخاص (عمر، حادثه، درمان)، بیمه های مسئولیت (مسئولیت مدنی، مسئولیت حرفه ای شامل پزشکان و پیرا پزشکان و همچنین مسئولیت کارفرمایان و سازندگان ابنیه و... )، مهندسی ، مسافرتی داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می گردد.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی