بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > شعبه خسارت بیمه پاسارگاد در تهرانپارس

شعبه خسارت بیمه پاسارگاد در تهرانپارس

راه اندازی مرکز پرداخت خسارت اتومبیل بیمه پاسارگاد در شرق تهران

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای سیاست های توسعه شعب تخصصی و مراکز پرداخت خسارت و به منظور رفاه حال هموطنان گرامی مرکز پرداخت خسارت مالی اتومبیل را در شعبه تهرانپارس راه اندازی کرد.

بر اساس این گزارش، از این پس کلیه زیان دیدگان در بخش بیمه های اتومبیل (بیمه بدنه و بیمه ثالث) ، به منظور دریافت خسارت مالی و بهره مندی از خدمات بیمه پاسارگاد می توانند به این شعبه مراجعه نموده و از امکانات مرکز پرداخت خسارت برخوردار شوند.

کارشناسان بیمه پاسارگاد
در محیطی منحصر به فرد و فضایی مناسب جهت ارزیابی و پرداخت خسارت اتومبیل در تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بعد از چهارراه تیرانداز، نرسیده به ایستگاه متروی تهرانپارس، پلاک ۱۳۵ تلفن ۷۷۷۴۲۱۸۴ پاسخگوی هموطنان عزیز می باشند.

همچنین همشهریان محترم تهرانی به منظور دریافت خسارت های ثالث مالی و بدنه اتومبیل ، ثالث جانی و دیات و امور کارشناسی خسارت می توانند به مرکز پرداخت خسارت اتومبیل بیمه پاسارگاد واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع نیایش، نبش ارمغان، طبقه اول مراجعه نمایند. گفتنی است بیمه گذاران گرامی جهت تشکیل پرونده و دریافت خسارت اتومبیل و بهره مندی از خدمات بیمه پاسارگاد می توانند از طریق شماره تماس ۲۲۰۳۴۱۴۸ و ۲۲۰۳۴۲۱۳ هماهنگی های لازم را با کارشناسان این مرکز انجام دهند.

لازم به ذکر است مرکز پرداخت خسارت شعبه پونک نیز واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، ساختمان فدک، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد تلفن ۷-۴۴۸۳۹۲۴۳ کماکان آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

مراکز پرداخت خسارت بیمه پاسارگاد


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی