بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > سرویس بانک پاسارگاد برای مشترکین ایرانسل، همراه اول و رایتل

سرویس بانک پاسارگاد برای مشترکین ایرانسل، همراه اول و رایتل

سرویس جدید بانک پاسارگاد، سامانه آنی بانک پاسارگاد برای مشترکین ایرانسل، همراه اول و رایتل

مشترکین تلفن‌های همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل می‌توانند تنها با استفاده از یک کد، خدمات بانکی را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط‌عمومی بانک، در آیین افتتاح شعبه شوشتر ضمن اعلام این خبر گفت: سامانه آنی بانک پاسارگاد، تاکنون مورد استقبال کم‌نظیر هم‌میهنان گرامی قرار گرفته‌است.

این سامانه، با بهره‌گیری از تکنولوژی USSD، برای مشترکین شبکه تلفن‌همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل قابل‌استفاده است. وی ادامه داد: هم‌وطنان برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم‌افزاری بر روی گوشی تلفن‌همراه خود نیستند و فقط با گرفتن شماره  #720*  از روی تلفن‌همراه، بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای می‌توانند وارد منوی این برنامه شوند.

خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب است. رفیعی در خصوص خدمات ارایه شده در این سامانه افزود: خدماتی همچون دریافت موجودی کارت‌های بانک‌پاسارگاد، خرید شارژ (شامل: ایرانسل، همراه اول و رایتل)، پرداخت قبض، انتقال‌وجه (ویژه مشتریان بانک‌پاسارگاد)، امپاد و خیریه (کمک به مراکز خیریه) از طریق این سامانه ارایه می‌شوند.

رفیعی خاطرنشان کرد:  هم‌وطنان جهت بهره‌مندی از این خدمت باید عضو سامانه شوند که این مهم با داشتن رمز دوم (رمز اینترنتی) کارت بانکی امکان‌پذیر است.

مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82898289 آماده دریافت نظرات و ارایه اطلاعات بیشتر به مشتریان عزیز است.

همچنین اطلاعات تکمیل‌تر بر روی سایت بانک‌پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir/ussd قابل دسترس است.

لازم به ذکر است همزمان با شعبه شوشتر، شعبه‌های میدان شهدا اراک، خیابان شیرازی مشهد و گلستان اهواز  نیز به شعبه‌های بانک پاسارگاد افزوده‌شدند.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی