بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > بانک پاسارگاد جایزه ملی بهره وری دریافت کرد

بانک پاسارگاد جایزه ملی بهره وری دریافت کرد

در پنجمین دوره جایزه ملی بهره وری 1404 ، بانک پاسارگاد "سازمان بهره ور" و مدیرعامل این بانک "چهره ملی بهره ور" انتخاب شدند.

در فرآیند ارزیابی پنجمین دوره جایزه ملی بهره وری  1404 ( سال 1392) بانک پاسارگاد به عنوان "سازمان بهره‌ور" و دکتر مجید قاسمی مدیرعامل این بانک به‌عنوان چهره ملی بهره‌ور سال 1392 معرفی شدند.

به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط عمومی بانک، در فرآیند ارزیابی پنجمین دوره جایزه ملی بهره وری  1404 که در تاریخ 30 اردیبهشت در سالن همایش‌های مرکز تحقیقات استراتژیک برگزار شد، سازمان‌ها با توجه به معیارها و شاخص‌های مختلف در دو حوزه حماسه اقتصادی و بهره‌وری رتبه‌بندی شدند که بانک‌پاسارگاد موفق به کسب بالاترین سطح این جایزه یعنی "سازمان بهره‌ور" شد.
همچنین دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد به‌جهت اقدامات ارزشمند در بانک‌پاسارگاد برای نیل به اهداف یک سازمان متعالی و بهره‌ور، به‌عنوان چهره ملی بهره‌ور سال 1392 انتخاب شده و لوح سپاس دریافت کرد.

بر اساس این خبر، معیارهای ارزیابی جایزه بهره‌وری 1404 در پنجمین دوره، در دو حوزه حماسه اقتصادی و بهره‌وری بود. در بخش حماسه اقتصادی معیارهای اقتصاد مقاومتی، اصلاح الگوی مصرف، بهبود مستمر کسب‌وکار، واگذاری امور به مردم، حمایت از تولید ملی، توانمندسازی بخش‌خصوصی، کارآفرینی، مدیریت منابع‌ارزی، استفاده حداکثری از زمان منابع و امکانات، اقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری مولد در سازمان‌های مختلف استخراج شده و این معیارها با شاخص‌های کمی و بهره‌وری موردسنجش قرار گرفت. همچنین در بخش بهره‌وری چهار شاخص عمومی بهره‌وری نیروی‌کار، بهره‌وری سرمایه، بهره‌وری کل عوامل تولید و سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی متناسب با اهداف برنامه پنجم توسعه موردسنجش قرار گرفته و به اندازه‌گیری رشد اقتصادی سازمان‌ها پرداخته‌شد. در نهایت بانک‌پاسارگاد و مدیرعامل این بانک موفق شدند با توجه به معیارهای فوق به‌ترتیب عناوین "سازمان بهره‌ور" و "چهره ملی بهره‌ور" را از آن خود کنند.

گفتنی است این جایزه درصدد است سازمان‌هایی که در حوزه ارتقای بهره‌وری متناسب با برنامه‌های توسعه در سطح ملی حرکت می‌کنند را با روش‌های علمی شناسایی کرده و به عنوان الگو در سطح کشور معرفی کند تا در شبکه بزرگ بهینه‌کاوی سازمان‌های بهره‌ور کشور قرار گیرند.

بانک پاسارگاد جایزه ملی بهره وری دریافت کرد

بانک پاسارگاد جایزه ملی بهره وری دریافت کرد


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی