بستن منو
يكشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > تسهیل در تردد جانبازان و معلولان هنگام مراجعه به بانک پاسارگاد

تسهیل در تردد جانبازان و معلولان هنگام مراجعه به بانک پاسارگاد

تسهیل در تردد جانبازان و معلولان هنگام مراجعه به بانک پاسارگاد
 
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود شرایط تردد برای جانبازان و معلولان را جهت مراجعه به شعب این بانک تسهیل بخشید.
تسهیل در تردد جانبازان و معلولان هنگام مراجعه به بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، برای تسهیل در تردد معلولان و جانبازان گرامی کشور و بهره‌مندی این عزیزان از خدمات این بانک، اقدام به مناسب‌‌سازی و تجهیز تعدادی از شعبه‌های خود کرد.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این بانک، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، اقدام به مناسب‌سازی برخی از شعبه‌های خود برای تردد جانبازان و معلولان گرامی کرد. این اقدام با تجهیز این شعبه‌ها‌ به رمپ، آسانسور یا جک بالابر، هم‌سطح کردن شعبه با پیاده رو و ... صورت گرفته است.
 
وی ادامه داد: تاکنون 124 شعبه از شعبه‌های بانک پاسارگاد برای این امر، مجهز شده‌اند و تجهیز سایر شعبه‌ها نیز ادامه دارد.
رفیعی در خصوص خدمات بانکداری الکترونیک در بانک پاسارگاد خاطرنشان کرد: ارایه انواع خدمات بانکداری الکترونیک در بانک پاسارگاد، با امنیت و سرعت بسیار خوب، هم میهنان گرامی را از رفت‌ و آمد به شعبه‌ها بی‌نیاز کرده است. از این رو هم‌میهنان گرامی به ویژه جانبازان و معلولان عزیز برای رفاه حال بیشتر می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. برخی از این خدمات عبارتند از بانکداری مجازی، اینترنت‌بانک، کارت مجازی، پرداخت امن، پرداخت همراه بانک، آنی بانک پاسارگاد، اس ام اس بانک، تلفن بانک و ...
 
مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد در پایان تصریح کرد: هم‌میهنان گرامی می‌توانند برای اطلاع از شعبه‌های مذکور، با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره 82890 تماس حاصل کنند.
تسهیل در تردد جانبازان و معلولان هنگام مراجعه به بانک پاسارگاد

( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی