بستن منو
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > جشن نفس با حمایت بانک پاسارگاد برگزار شد

جشن نفس با حمایت بانک پاسارگاد برگزار شد

سیزدهمین مراسم بزرگداشت پیوند اعضا «جشن نفس» شامگاه شنبه در سالن همایش های برج میلاد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، هنرمندان ، خانواده های اهدا کنندگان و دریافت کنندگان عضو برگزار شد.

سیزدهمین مراسم جشن نفس، برای گرامیداشت خاطره اهداکنندگان عضو، با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر بهداشت و با حمایت بانک‌پاسارگاد، به عنوان حامی انجمن اهدای عضو ایرانیان، برگزار شد.

به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، در این همایش که در روز  شنبه ۳ مهرماه، در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد، معاون اول رییس جمهور خطاب به خانواده‌های اهداءکنندگان عضو  اظهار کرد: اخلاق در جامعه به افتخار شما زنده مانده و جوامع با حیات معنوی و اخلاقی خود ماندگار می‌شوند. شما کار بسیار بزرگ، خداپسندانه‌ و انسانی انجام می‌دهید و این کار صرفاً کمک به حیات زیستی نیست. البته همان هم کار بزرگی است اما شما با این کار حیات اخلاقی یک جامعه را احیاء می‌کنید.

همچنین وزیر بهداشت، با بیان اینکه کسانی که عضو عزیزان‌شان را اهدا کرده‌اند با خدا معامله کرد‌ه‌اند و حتماً روح عزیزشان شاد است، گفت: پیشرفت‌های علمی در حوزه پیوند عضو باعث شده که در دنیا بسیاری از افراد زنده بمانند و امروز برخی از اندام‌هایی که حیات انسان منوط به آنهاست، در جهان پیوند می‌شوند و در ایران نیز با وقفه‌ای از سال 63 به بعد با همت استاد فاضل مجدداً کار پیوند عضو آغاز شد و افتخار می‌کنیم که امروز جزو کشورهای سرآمد در این حوزه هستیم و در منطقه نیز از جهت فراهم‌آوری اعضا و پیوند عضو پیشرفته‌ترین کشور محسوب می‌شویم.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نیز با بیان این نکته که یکی از پیشرفته‌ترین راه‌های درمان بیماری‌ها در حال حاضر اهدای عضو است،گفت: در درمان بیماران به همت استادان مملکت و دیگر پرسنل مربوطه، این موضوع در کشورمان پیشرفت فراوانی داشته و ایران در جهان نقش شناخته‌شده‌ای دارد.

گفتنی است بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، با حمایت از انجمن اهدای عضو ایرانیان، سعی در نهادینه‌سازی فرهنگ اهداء و همچنین کمک به نجات جان بیماران نیازمند دارد. پیش از این نیز بیش از 500 نفر از مدیران و بانکداران این بانک با دریافت کارت اهدای عضو، آمادگی خود را برای شرکت در این عمل خداپسندانه اعلام کردند.

جشن نفس با حمایت بانک پاسارگاد برگزار شد

 

جشن نفس با حمایت بانک پاسارگاد برگزار شد


( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی