بستن منو
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > امضای تفاهم نامه بین موسسه EXIAR و بانک پاسارگاد

امضای تفاهم نامه بین موسسه EXIAR و بانک پاسارگاد

امضای تفاهم نامه همکاری بین موسسه بیمه صادراتی روسیه EXIAR و بانک پاسارگاد

در سیزدهمین اجلاس مشترک اقتصادی ایران و روسیه صورت گرفت.

بانک‌ پاسارگاد در سیزدهمین اجلاس مشترک اقتصادی ایران و روسیه، تفاهم نامه همکاری با موسسه بیمه صادراتی روسیه (EXIAR) امضاء کرد.

به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، سیزدهمین اجلاس مشترک اقتصادی ایران و روسیه، در تاریخ 23 آذر 1395 و پس از دو روز برگزاری نشست‌های مشترک در قالب کمیته‌های مختلف انرژی، صنعت، بانک، تجارت و ... ، در حالی به کار خود پایان داد که 10 تفاهم‌نامه بین کشورهای ایران و روسیه به امضاء رسید.

بر اساس این خبر، طی این سند، با همکاری موسسه (EXIAR) و بانک پاسارگاد و تخصیص خط اعتباری، روند واردات از کشور روسیه، جهت واردکنندگان ایرانی تسهیل یافته و ارتباطات بازرگانی این دو کشور افزایش خواهد یافت.

گفتنی است این بانک با توجه به عملکرد درخشان خود در صحنه‌های بین المللی، مورد توجه موسسات بیمه‌ای و بانکی در سایر کشورها است. از این‌رو با برقراری ارتباط موثر و هدفمند با سایر کشورها، نقش موثری در تسهیل روابط اقتصادی بین‌المللی کشور ایفا می‌کند.

در همین راستا، علاوه بر آنکه صادرکنندگان گرامی به منظور افزایش توان تولید و صادرات خود می‌توانند از تسهیلات ارزی بانک‌پاسارگاد استفاده کنند، واردکنندگان کالا نیز می‌توانند با بهره‌مندی از خدمات ارزی این بانک، اقلام مورد نیاز خود را اعم از مواد اولیه، تجهیزات و ...، از طریق گشایش اعتبار اسنادی، بروات اسنادی و یا حواله‌ وارد کنند. این بانک‌ آمادگی دارد بر اساس بخشنامه‌های ارزی بانک مرکزی انواع نقل و انتقالات ارزی مشتریان را از داخل به خارج و حواله‌های وارده به نفع مشتریان را در اسرع وقت دریافت و در اختیار آنان قرار دهد.

همچنین انواع خدمات ارزی مانند گشایش اعتبارات اسنادی وارداتی، قبول و معامله اعتبارات اسنادی صادراتی، صدور انواع ضمانت‌نامه‌های ارزی، ثبت سفارش بروات اسنادی و ... را به مشتریان گرامی ارایه می‌کند.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان گرامی است.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی