بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > آغاز همکاری های بانک های خارجی با بانک پاسارگاد

آغاز همکاری های بانک های خارجی با بانک پاسارگاد

آغاز همکاری های بانک های خارجی با بانک پاسارگاد
آغاز همکاری های بانک های خارجی با بانک پاسارگاد
 
 
عملکرد مطلوب بانک پاسارگاد در سال‌های فعالیت، باعث شده جایگاه مطلوب و شایسته‌ای را در صحنه‌ی بانکداری بین المللی از آن خود کند.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد ، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌ عمومی این ضمن تأکید بر این مطلب گفت: با توجه به عملکرد مطلوب ما طی سال‌های گذشته، ضمن آنکه جایگاه این بانک در بین بانک های خارجی مستحکم‌تر شده‌است، بسیاری از بانک های دیگر نیز همکاری خود را با این بانک آغاز کرده‌اند.
 
وی ادامه داد: از این رو ما همانند گذشته، برای ارائه کلیه خدمات ارزی از جمله گشایش انواع اعتبارات اسنادی دیداری و مدت‌دار، حوالجات ارزی، خرید و فروش و افتتاح حساب‌های ارزی و همچنین صدور ضمانتنامه‌های ارزی و خدمات مربوط به صادرات کالا در خدمت هم‌میهنان گرامی است.
 
رفیعی تصریح کرد:
در همین راستا بانک پاسارگاد آمادگی گشایش اعتبار اسنادی دیداری را برای کلیه گروه‌های دارای ثبت سفارش با نوع تأمین ارز متقاضی و نوع عملیات بانکی بر اساس بخشنامه بانک مرکزی دارد. وی در توضیح این خدمت ادامه داد: میزان پیش‌پرداخت که حداقل آن 10 درصد مبلغ اعتبار اسنادی خواهد بود، با توجه به وضعیت اعتباری متقاضی تعیین و بر مبنای نرخ هر دلار، معادل 36 هزار ریال به صورت علی‌الحساب هنگام گشایش اعتبار دریافت خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: بدیهی است فروش ارز در زمان معامله اسناد در اینگونه موارد توسط بانک مرکزی بر مبنای 100 درصد وجه اسناد به نرخ روز ارز آزاد و یا نرخ ارز آزاد در روز صدور گواهی ثبت آماری (هر کدام کمتر باشد) و به شرط عدم گذشت بیش از 6 ماه از تاریخ تأیید گواهی ثبت آماری صورت خواهد پذیرفت و بدین‌ترتیب واردکنندگان در مقابل نوسان نرخ ارز پوشش لازم را خواهند داشت.
 
هم‌وطنان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، به یکی از شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی به شماره 82890 تماس حاصل فرمایند.

( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی