بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار بانک و بانکداری > خدمات الکترونیک و آنلاین بانک پاسارگاد

خدمات الکترونیک و آنلاین بانک پاسارگاد

خدمات الکترونیک و آنلاین بانک پاسارگاد
 
بانک پاسارگاد، بانکی سبز و پیشرو در ارایه خدمات بانکداری الکترونیک
 
 
امروزه بانکداری الکترونیک ، بخشی اجتناب ناپذیر از سیستم بانکی کشور است. بخشی که به‌علت عواملی مانند کاهش هزینه‌ها و تسریع در ارایه خدمات، باعث افزایش رضایت مندی مشتریان می‌شود. علاوه بر این، تأثیر بسیار مثبتی در کاهش آلودگی هوا، کاهش رفت‌و آمدهای غیرضروری، رفع تبعات ناشی از آن و صرفه‌جویی در وقت و هزینه مردم دارد که به دنبال آن حفظ محیط ‌زیست و افزایش کارایی را در پی خواهد داشت.
 
به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از سایت بانک پاسارگاد، این پاسارگاد نیز به جهت نوآوری ها و خلاقیت، در این بخش پیشرو بوده و با ارایه انواع خدمات بانکداری الکترونیک به بهترین نحو ممکن، گامی مؤثر در جهت افزایش رضایت مشتریان و حفظ محیط‌زیست برداشته‌است. تا آنجا که موفق شده ‌عنوان "بانک‌سبز" را از آن خود کند. در این بانک بیش از 95 درصد از خدمات بانکی از طریق بانکداری الکترونیک و کمتر از 5 درصد به‌صورت حضوری انجام می‌شود.
 
مهم‌ترین دستاورد بانک پاسارگاد، تهیه نرم‌افزار بانکداری متمرکز (Core-Banking) است. سیستمی که در بستر آن بسیاری از خدمات بانکداری الکترونیک مانند بانکداری مجازی برای اولین بار در سیستم بانکی کشور ارایه شده‌است.
 
بانكدارى مجازى بانک‌پاسارگاد، طيف وسيعى از خدمات بانكى را در هر زمان و هر مكان در اختيار مشتریان قرار مى‌دهد. اين خدمت به مشترى امكان مى‌دهد که از طريق برقرارى ارتباط اينترنتی بتواند پار‌ه‌ اى از امور بانكى خود را انجام دهد.
 
بانک‌پاسارگاد در قالب بانکداری الکترونیک، خدمات دیگری مبتنی بر موبایل، کارت و تلفن نیز ارایه می‌کند که بهره‌مندی از هر یک، باعث تسهیل انجام امور بانکی مشتریان خواهد شد.
 
همرا‌ه‌بانک (موبایل‌بانک) ، پرداخت همراه (پرداخت موبایل)، اس‌ام‌اس بانک، سامانه آنی بانک پاسارگاد، تلفن بانک، سامانه پرداخت تلفنی، من‌کارت پاسارگاد، انواع کارت‌های نقدی و ... از جمله خدماتی است که بانک پاسارگاد ارایه می‌دهد.
 
ناگفته نماند، بانک‌پاسارگاد علاوه بر تلاش برای ارایه بهترین‌ها در عرصه بانکداری الکترونیک به هم‌میهنان، فرهنگ‌سازی برای بهره‌مندی از این خدمات در بین مردم را نیز جزء مسئولیت‌های اساسی خود قلمداد می‌کند.
 
از این‌رو برای اولین بار، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش بانکداری‌الکترونیک به هزینه خود ، درشعبه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مختلف کرده‌است.
 
همچنین در اقدامی دیگر، با اجرای طرح انگیزشی ریتون بانک‌پاسارگاد، برای مشتریانی که از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده می‌کنند، بسته به امتیازشان، امکانات و جوایز ویژ‌ه‌ای را درنظر گرفته‌است.
 
بانک‌پاسارگاد تاکنون با بهره‌گیری از برترین‌های IT کشور و تلفیق دانش و تجربه، توانسته گام‌های مؤثری در جهت نهادینه‌کردن فرهنگ بهره‌مندی از خدمات بانکداری الکترونیک بردارد و اعتقاد دارد یکی از ابزارهای مهم در نیل به محیط زیستی سالم و اجرای بانکداری سبز، ابزارهای بانکداری الکترونیک هستند.
 
هم‌میهنان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات بانکی اعم از خدمات بانکداری الکترونیک و نحوه بهره‌مندی از آنها به وب سایت مربوطه به نشانی www.bpi.ir مراجعه کنند و یا با مرکز اطلاع‌رسانی و مشاوره به شماره 82890 تماس حاصل فرمایند.

( 1 Vote )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی