بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۷

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > تغییر واحد خسارت اتومبیل بیمه پاسارگاد

تغییر واحد خسارت اتومبیل بیمه پاسارگاد

تغییر واحد خسارت اتومبیل بیمه پاسارگاد در ساختمان ارمغان

در راستای سیاست خدمت رسانی بهینه و به منظور رفاه حال همشهریان محترم تهرانی مرکز پرداخت خسارت اتومبیل شرکت بیمه پاسارگاد ، به خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع نیایش، نبش ارمغان، طبقه اول منتقل شد.

گفتنی است بیمه گذاران گرامی به منظور تشکیل پرونده و دریافت خسارت های اتومبیل و بهره مندی از سایر خدمات بیمه پاسارگاد می توانند از طریق شماره تماس ۲۲۰۳۴۱۴۸ هماهنگی های لازم را با کارشناسان این مرکز انجام دهند.

بر اساس این گزارش، از این پس کلیه زیان دیدگان به منظور دریافت خسارت های ثالث مالی و بدنه اتومبیل ، ثالث جانی و دیات و امور کارشناسی خسارت می توانند به این مرکز مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، مرکز پرداخت خسارت شعبه پونک واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، ساختمان فدک، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، طبقه چهارم، تلفن ۶-۴۴۸۳۹۲۴۳ نیز کماکان آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی می باشد.

همچنین کلیه زیان دیدگان در بخش بیمه های اتومبیل (بدنه و ثالث)، به منظور بهره مندی از خدمات کارشناسی خسارت مالی در (محل حادثه) می توانند با شماره ۸۴۳۲۵-۰۲۱ تماس حاصل نموده و از تسهیلات گشت سیار کارشناسی خسارت برخوردار شوند.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی