بستن منو
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹

مسیر سایت

پورتال خبری > خبر و اخبار بیمه پاسارگاد > مجمع عمومی بیمه پاسارگاد در سال 95 برگزار شد

مجمع عمومی بیمه پاسارگاد در سال 95 برگزار شد

مجمع عمومی بیمه پاسارگاد در سال 95 برگزار شد
 
مجمع عمومی بیمه پاسارگاد در سال 95 برگزار شد.
 
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بیمه پاسارگاد با حضور بیش از 97 درصد سهامداران روز سه شنبه، هفتم دی ماه در دانشگاه خاتم برگزار شد و دستور جلسه این مجمع به رأی سهامداران گذاشته شد.
 
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه پاسارگاد به ریاست آقای علی اکبر امین تفرشی برگزار شد و آقایان سید محمد آسوده و عباس کفافی به عنوان ناظر و آقای پیروز باستانی عضو هیأت مدیره در جایگاه منشی جلسه ، او را در برگزاری مجمع همراهی کردند.
 
گفتنی است در این جلسه آقای پیروز باستانی عضو هیأت مدیره شرکت، گزارشی در مورد فعالیت هیأت مدیره قبلی و عملکرد ایشان در کلیه زمینه ها از جمله آخرین وضعیت پرتفوی بیمه و رشد و توسعه فعالیت های شرکت را به مجمع عمومی ارائه نمود.
 
انتخاب اعضاء هیأت مدیره با در نظر گرفتن شرایط مندرج در تبصره های ۲ و ۴ ذیل ماده ۳۳ اساسنامه، دستور جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بود که بر این اساس بانک پاسارگاد (سهامی عام) و آقایان معصوم ضمیری، احمد شفیعی هنجنی، ابوالقاسم دباغ و پیروز باستانی به عنوان اعضای اصلی و شرکت تأمین آتیه سرمایه انسانی پاسارگاد (سهامی خاص) و شرکت تأمین مسکن گروه مالی پاسارگاد (سهامی خاص) به عنوان اعضای علی البدل هیأت مدیره برای مدت دو سال برگزیده شدند.

( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی