بستن منو
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸

مسیر سایت

پورتال خبری > اخبار صنعت بیمه > هشدار بیمه مرکزی ایران به شهروندان

هشدار بیمه مرکزی ایران به شهروندان

ترفندهای جدید سودجويان حوزه صنعت بيمه

بيمه مركزی جمهوری اسلامی ايران با صدور اطلاعيه ای نسبت به هوشياري مردم در برابر ترفندهای فريبنده كلاهبرداران و سودجويان هشدار داد.

به گزارش بیمه پاسارگاد نقل از اداره كل روابط عمومي بيمه مركزی، متن كامل اين اطلاعيه به اين شرح است:
در روزهای گذشته برخي از سودجويان و كلاهبرداران با سوء استفاده از نام "بيمه مركزی" با شماره های تلفن شهروندان ارتباط برقرار كرده و مدعي مي شوند كه از سوي بيمه مركزی برنده كارت تخفيف خريد بيمه نامه شده اند و يا مي توانند از تسهيلات متنوع و چشمگيري استفاده كنند.
بر اساس اين گزارش، تمامي امور مربوط به بيمه گذاران و بيمه گران از طريق مبادي رسمي اطلاع رساني مي شود و ادعاهايي نظير استخدام و برگزاري دوره آموزشي نيز از ديگر ترفندهايي است كه از سوي متخلفان استفاده مي شود.
بيمه مركزي به عنوان يك نهاد حاكميتي، هدايتي و نظارتي با قاطعيت اعلام مي كند كه هيچ يك از كارشناسان و كاركنان اين مجموعه تحت هيچ شرايطي با شهروندان ارتباط تلفني نداشته و  نخواهد داشت و تمامي اخبار و اطلاعات مربوط به اين صنعت  از طريق سايت رسمي اين سازمان به نشاني www.centinsur.ir در اختيار شهروندان گرامي قرار مي گيرد.

بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران نه تنها هيچ محصولي براي فروش ندارد بلكه به هيچ عنوان محصولاتي نظير كيت كاهنده مصرف سوخت، كيت كاهنده مصرف برق، كارت تخفيف بيمه نامه امدادخودرو مورد تاييد اين نهاد نيست و به همين خاطر حق پيگيري حقوقي و قضايي را از اشخاص متخلف و شركت هاي سودجو محفوظ مي داند.


( 0 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی