بستن منو
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰

مسیر سایت

بیمه زندگی

بیمه زندگی ۱۰۴ شاخه ای می شود


رِییس کل بیمه مرکزی از ایجاد ۱۰۴ شاخه بیمه زندگی در کشور خبر داد و گفت:
بیمه مرکزی آمادگی خود را برای توسعه و تشکیل این میزان رشته بیمه‌ای تا پایان برنامه پنجم اعلام می‌کند


به گزارش پایگاه خبری اعتبار به نقل از ایلنا، محمد کریمی افزود: موضوعی که در دستور کار بیمه مرکزی قرار گرفته ایجاد و توسعه مختلف رشته‌های بیمه زندگی است و در این زمینه نیز این مرکز اقدامات لازم را برای گسترش آن در کشور انجام داده است.


وی با اشاره به اولویت بیمه مرکزی با ایجاد و توسعه بیمه‌های زندگی، اعتباری و کشاورزی اظهار داشت: با توجه به اعلام قبلی بیمه مرکزی مبنی بر اعلام آمادگی این بیمه برای توسعه این سه نوع بیمه مهم در کشور، بنابراین این مرکز بسترهای مناسب و لازم را در این زمینه مهیا کرده است.


وی اظهار داشت: فعلا موضوعی که در دستور کار بیمه مرکزی قرار گرفته ایجاد و توسعه مختلف رشته‌های بیمه زندگی است و در این زمینه نیز این مرکز اقدامات لازم را به منظور گسترش آن در کشور انجام داده است.


کریمی با تاکید بر اقدامات انجام شده برای ایجاد و توسعه رشته‌های مختلف بیمه زندگی گفت: تسهیل در اجرای مقررات بیمه‌ای درباره این رشته‌ها، تصویب آئین نامه‌های الزامی در خصوص دریافت پروانه نمایندگی این گونه بیمه‌ها و همچنین آموزش و ایجاد تبلیغات فرهنگی در این زمینه از برنامه‌های اولیه بیمه مرکزی است.


وی در مورد بیمه‌های دیگر در دست اقدام بیمه مرکزی هم چون بیمه مرکزی و کشاورزی گفت: این گونه بیمه‌ها پس از توسعه بیمه زندگی در دستور کار جدی بیمه مرکزی قرار خواهند گرفت.

کریمی درباره بیمه‌های اعتباری و میزان پرتفوی آن‌ها در کشور گفت: این بیمه‌ها تقریبا پورتفویی ندارند.


( 2 Votes )

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی