بستن منو
يكشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷

مسیر سایت

بیمه تمام خطر نصب

بیمه مهندسی تمام خطر نصب

این بیمه نامه خسارتهای فیزیکی غیرقابل پیش بینی ناشی از حادثه که در حین اجرای عملیات نصب، مونتاژ یا دمونتاژ انواع ماشین آلات و تجهیزات و نیز نصب هرگونه سازه با اسکلت فلزی در کارگاههای کوچک و بزرگ صنعتی، کارخانجات، صنایع خودروسازی، شیمیایی، فولاد، غذایی، چوب و کاغذ، چرم، کاشی سازی، صنایع وابسته به کشاورزی همچنین سیستمهای مخابراتی، ابزارهای دقیق آزمایشگاهی، نیروگاهها، پتروشیمی، پالایشگاهها، پروژه‌های انتقال گاز یا نفت و نیز خطوط انتقال نیرو روی می دهد را تحت پوشش قرار میدهد. پوشش این بیمه از زمان شروع عملیات نصب آغاز شده و شامل دوره آزمایش و درصورت تمایل بیمه‌گذار دوره تحویل موقت (دوره نگهداری یا تضمین) نیز خواهد شد.

 بیمه مهندسی تمام خطر نصب


به منظور نصب تجهيزات و ماشين‌آلات كارخانه و تأسيسات از هنگام تجهيز كارگاه تا پايان عمليات نصب و كارهاي ساختماني, آزمايش و راه‌اندازي طرحهائي نظير كارخانه‌هاي صنعتي و توليدي، نيروگاهها، خطوط لوله انتقال نيرو ، تأسيسات مخابراتي و تلويزيوني ، ذوب‌آهن ، فولادسازي ، راه‌آهن ، خطوط نفت و گاز ، پتروشيمي، پالايشگاه و ..... اين بيمه‌نامه صادر مي‌گردد. بيمه تمام خطر نصب پوشش بيمه ای گسترده ای را فراهم می آورد اين بيمه نامه نيز همانند بيمه تمام خطر مقاطعه کاران از جمله بيمه های تمام خطر می باشد که تقريبا" هر گونه زيان يا خسارت ناگهانی و غير قابل پيش بينی که در طول مدت بيمه به اموال بيمه شده وارد می آيد, مشروط براين که به نحو ی مشخص در بيمه نامه مستثنی نشده باشد را تحت پوشش قرارمی دهد که مهم ترين آنها عبارتنداز :

آتش سوزی, صاعقه, انفجار, سقوط هواپيما, همچنين خسارت ناشی از کاربرد آب يا ساير اقداماتی که به منظور اطـفاء حريق صورت می گيرد.
سيل, طغيان آب, باران, برف, بهمن, امواج عظيم دريا در اثر آتشفشان.
هر نوع طوفان.
زمين لرزه, نشست زمين, لغزش زمين و صخره ها.
دزدی ساده, سرقت با شکست مرز .
خطا ها ئيکه در هنگام نصب صورت پذيرد.
سهل انگاری, عدم مهارت, عدم تجربه, اعمال توأم با سوء نيت.
اتصال کوتاه, جرقه زدن, ولتاژ بيش از حد.
فشار يا خلاء بيش از حد, از هم گسيختن در اثر نيروی گريز از مرکز/
حمل و نقل اشياء مورد نصب در محوطه نصب.

( 0 Votes )